szef

Dlaczego my?
Jesteśmy pracownią złotniczą która nie produkuje wyrobów wielkoseryjnie,  wytwarzamy zaplanowaną wcześniej biżuterię tradycyjnymi metodami jubilerskimi. Gwarantuje to precyzję w wykonaniu, a także najwyższą jakość każdego przedmiotu, oraz daje mu to "coś",czego pozbawione są wyroby "taśmowe". Zajmujemy się realizacją rozmaitych projektów, od klasycznych wyrobów ,do tych indywidualnych, które realizuje się tylko raz.
Biżuteria wytwarzana u nas w pracowni, jest całkowicie wykonywana ręcznie. Specjalizujemy się w wykonywaniu obrączek, pierścionków, broszek, kolczyków  i innych wyrobów jubilerskich. Przykłady zrealizowanych przez nas projektów mogą Państwo poszukać w galerii „Demonstracja siły”, na naszej stronie internetowej.

Sam zaprojektuj wymarzoną biżuterię,  przyjdź do naszej pracowni , a przekonasz się że przy naszej pomocy wcale nie jest to takie trudne. Satysfakcja posiadania niepowtarzalnego pierścionka, kolii, broszki czy obrączek sprawia dodatkową przyjemność. Możesz mile się zaskoczyć ceną takiego przedmiotu, ponieważ omijając wielu pośredników, cena nie będzie przez nas wywindowana.

darek