Pracownia Złotnicza Janusza Pudełko powstała w 1990r.

 

Nasza firma zajmuje się handlem detalicznym wyrobów ze złota jak i ze srebra. Jednak przede wszystkim jesteśmy rzemieślnikami.

Dlatego większość biżuterii wykonujemy ręcznie, w naszej pracowni w Krakowie.

Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, jasno określając czas wykonania oraz cenę. Wiele osób naprawia u nas biżuterię która uległa uszkodzeniu, bo gwarantujemy najwyższą jakość.

Również pomagamy dobrać kamienie szlachetne. Brylant, szmaragd, szafir czy rubin? Pomożemy Ci wybrać kamień naturalny, również oceniając jego jakość. Niezwykle ważne jest by kamienie posiadały doskonały szlif.

U nas uczciwie dowiesz się dlaczego należy wybrać właśnie "TEN".

 

 Podsumowując, złotnictwo jest naszą pasją...

 

 

 

Dlaczego my?

 


Jesteśmy pracownią złotniczą która nie produkuje wyrobów wielkoseryjnie,  wytwarzamy zaplanowaną wcześniej biżuterię tradycyjnymi metodami jubilerskimi. Gwarantuje to precyzję w wykonaniu, a także najwyższą jakość każdego przedmiotu, oraz daje mu to "coś" czego pozbawione są wyroby "taśmowe".

Realizujemy rozmaite projekty, od klasycznych wyrobów, do tych indywidualnych, które realizuje się tylko raz.


Biżuteria wytwarzana u nas w pracowni, jest całkowicie wykonywana ręcznie. Specjalizujemy się w wykonywaniu obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych, broszek, kolczyków  i innych wyrobów jubilerskich. Przykłady zrealizowanych przez nas projektów mogą Państwo poszukać w galerii „REALIZACJE”, na naszej stronie internetowej.

 

Sam zaprojektuj wymarzoną biżuterię,  przyjdź do naszej pracowni , a przekonasz się że przy naszej pomocy wcale nie jest to takie trudne. Satysfakcja posiadania niepowtarzalnego pierścionka, kolii, broszki czy obrączek sprawia dodatkową przyjemność. Możesz mile się zaskoczyć ceną takiego przedmiotu, ponieważ omijając wielu pośredników, cena nie będzie przez nas wywindowana.

 

 

 

 

Dla nas wszystko ma znaczenie

 

Biżuteria wykonywana na zamówienie

wymaga sporo pracy.

 

Ważne są nie tylko same projekty, dobór materiałów, odpowiednich kamieni, ale przede wszystkim zrozumienie z klientem. O efekcie końcowym decyduje wiele szczegółów, dlatego tak ważne jest by nie zapomnieć o żadnym z nich. Próbujemy różnymi sposobami  jak najlepiej odzwierciedlić to, co chcemy wykonać. Czasami będą to fotografie, czasami szkice, innym razem gotowe wzorniki. Wszystko po to by Klient wiedział czego może się spodziewać, a jubiler czego oczekuje od niego Klient. Zapraszamy do obejrzenia naszej GALERII PROJEKTÓW.

 

 

Pracownia Złotnicza Janusza Pudełko powstała w 1990r.

 

Nasza firma zajmuje się handlem detalicznym wyrobów ze ze złota jak i ze srebra. Jednak przede wszystkim jesteśmy rzemieślnikami.

Dlatego większość wyrobów wykonujemy ręcznie w naszej pracownii. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, i jasno określamy czas wykonania oraz cenę.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownia Złotnicza

Janusz Pudełko

31-146 Kraków, ul. Długa 18

 

telefon: 12 430 01 87