Przyszły Narzeczony chciałby, aby w chwili kiedy pada to najważniejsze pytanie, wszystko przebiegło idealnie.

 

Najważniejszym elementem każdych zaręczyn jest oczywiście pierścionek. Musi być wyjątkowy, jak jego Wybranka. Z naszą fachową wiedzą i umiejętnościami pomożemy w wyborze tego najważniejszego upominku dla Narzeczonej. Swoje pierścionki wykonujemy ręcznie: zarówno z żółtego, białego jak i czerwonego złota. Ręczna praca nadaje naszym pierścionkom niepowtarzalny charakter, sprawia, że każdy z nich staje się indywidualnym symbolem miłości. Oprawiamy kamienie szlachetne: brylanty, szmaragdy, szafiry oraz rubiny. Zdobienia i grawer wokół kamieni są wykonywane ręcznie. Warty zainteresowania jest fakt że, dajemy Przyszłemu Narzeczonemu możliwość samodzielnego zaprojektowania wymarzonego pierścionka. To bardzo ważne gdyż każda kobieta marzy by nosić pierścionek stworzony specjanie dla niej.

 

zaręczyny

 

Jak to zrobić?

To bardzo proste, przyjdź do nas, przyślij zdjęcię, opowiedz czego oczekujesz, razem zaprojektujemy Twój wymarzony wzór.

 

PRZYKŁADY PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH Z NASZEJ OFERTY

 

 

NAPISY ZAMIESZCZANE NA BIŻUTERII

Pracownia Złotnicza Janusza Pudełko powstała w 1990r.

 

Nasza firma zajmuje się handlem detalicznym wyrobów ze ze złota jak i ze srebra. Jednak przede wszystkim jesteśmy rzemieślnikami.

Dlatego większość wyrobów wykonujemy ręcznie w naszej pracownii. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, i jasno określamy czas wykonania oraz cenę.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownia Złotnicza

Janusz Pudełko

31-146 Kraków, ul. Długa 18

 

telefon: 12 430 01 87